מושיק גלאמין

להפוך רעיונות למציאות

עלי

 אנשים הם הפריטים האהובים עליי, ופריט בשבילי הם כמו חברים טובים, לשניהם אני מתייחס כמעט אותו דבר (חוץ מהרגעים שאני נתקע עם הזרת ברגל של ספת הוינטאג' שלי ואז אין לי עם מי לריב). אני נוהג ללקט אנשים ופריטים בקפידה רבה, דואג לטפח אותם, משדרג אותם כשצריך ונהנה מנוכחותם ומאישיותם המקורית.

החיבור והאהבה שלי לאנשים ופריטים מכל סוג, בשילוב הראייה האסתטית, העיצובית והפונקציונלית שלי לכל דבר בחיים, הובילו אותי באופן טבעי לעסוק בתחום סגנון החיים על תחומיו המגוונים, גם כתחביב, אצלי בבית, גם בבתים של משפחה וחברים וגם במסגרת עבודתי בטלוויזיה ובשאר תחומי המדיה.

יש בי את היכולת הטבעית, כנראה, לזהות צרכים של אנשים ולשלב בין אלה לבין התאמת סגנון עיצובי המתאים לכל אחד על פי אישיותו והעדפותיו.

אני בעיקר נוהג להשתמש בפריטים קיימים ולעצבם מחדש, בהתאם לצרכים הקיימים. אני מעדיף זאת מאשר לרכוש פריטים חדשים, ראשית, ממניעים אקולוגיים, שנית, ממניעים כלכליים, אך לא מעט ממניעים עיצוביים ואותנטיים. לכן, החלטתי להקים אתר עיצוב מחדש בהתאמה אישית, כזה שישלב בין אהבות חיי - אנשים, פריטים וסגנון חיים, הכל מפריטים קיימים והכל ממש בזול.

באמצעות האתר, תוכלו להתעדכן בעולם העיצובי שלי, לקנות ולמכור פריטים בעיצוב מחדש דרך החנות האקולוגית והאטרקטיבית שלי, לכתוב לי על כל דבר שעולה על דעתכם בתחום העיצוב, ובעיקר להנות, לחוות ולהתרגש כמוני, מנפלאות האסתטיקה העיצובית ולהבין, עד כמה היא יכולה להיות פשוטה, נעימה ולא יקרה בכלל.

בברכה , מושיק גלאמין

פגישת יעוץ

---------------

Instablock By Mosik Galamin אינסטבלוק

צור קשר - פגישת ייעוץ

קבל הצעה

שעות

א - ה 

09:00 - 18:00